Fixační náplasti a obinadla

Fixační náplasti neboli cívkové náplasti nemají polštářek a slouží k zafixování obvazů, kanyl, sond a dalších zdravotnických pomůcek. Tyto náplasti jsou nabízeny v různých provedeních, ať už jde o rozměr či materiál - textilní, z bílého hedvábí, netkané textilie, která je hypoalergenní nebo transparentní folie. Vybrat si můžete také silně lepící fixační náplast.

Fixační obinadla využijete u různých druhů ran, odřenin a popálenin. Obinadla se vyznačují tím, že jsou měkká a pevná, takže se snadno přizpůsobují obvazované části těla. Dělí se na:

  • hydrofilní obinadla, která slouží jako fixace zdravotnického materiálu či k překrytí rány
  • pružná stahovací obinadla, která se používají k bandáži dolních končetin či fixaci vymknutého kotníku

Produkty

Vstupujete na stránky, které jsou určeny zdravotnickým odborníkům a nikoliv laické veřejnosti.

Kliknutím na tlačítko “Rozumím” potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat. Berete na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Rozumím