Články                    

Jak doma ošetřit ránu ve 3 krocích?

Všichni to zajisté dobře známe – stačí malá chvilka nepozornosti a rána je na světě. K nejběžnějším typům poranění kůže patří popáleniny, odřeniny, puchýře či řezné a tržné rány. Nejčastěji k nim dochází v domácnosti, při sportu či při každodenních činnostech. Pokud se do rány dostane infekce, může vás i zprvu nenápadné poranění pořádně potrápit. Vyplatí se proto vědět, jak ránu správně ošetřit. I v domácím prostředí to zvládnete ve třech jednoduchých krocích, a to dokonce moderní metodou vlhkého hojení. Jak na to?

Číst

Nový závod Mölnlycke v ceně 50 milionů eur uspokojí poptávku po produktech i udržitelnosti

Společnost Mölnlycke investovala 50 milionu eur do nového závodu v malajsijské provincii Kulim, aby uspokojila rostoucí poptávku po vysoce kvalitních chirurgických rukavicích. V souvislosti se zahájením provozu nového závodu v září 2022 bylo zatím vytvořeno 500 pracovních pozic pro místní obyvatele. V rámci maximální udržitelnosti nové továrny jsme při výstavbě spolupracovali v oblasti energetických řešení se společností ENGIE a v oblasti čištění odpadních vod se společností Veolia Water Technologies. Díky tomu je v naší nové fabrice zajištěno to nejšetrnější hospodaření s energiemi a vodou.

Číst

Vstupujete na stránky, které jsou určeny zdravotnickým odborníkům a nikoliv laické veřejnosti.

Kliknutím na tlačítko “Rozumím” potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat. Berete na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Rozumím